Pylony

+48 531 083 838

+48 884 883 249

Pylony od agencji reklamy zewnętrznej GKR-group

Jakość i precyzja

Pylony inaczej nazywane są totemami lub witaczami. Najczęściej można je znaleźć na stacjach benzynowych, przy bramach wjazdowych firm czy hoteli, oraz przy drogach wjazdu do nowej miejscowości. Agencja reklamy zewnętrznej GKR-group prezentuje galerie swoich realizacji:

 • 195

  196

  145

  211
 • 71

  174

  105

  212

Pylony charakteryzują się dużymi gabarytami, powszechnie występują w kształcie prostokąta, ale na życzenie Klientów opracowujemy projekty indywidualne.

Ten rodzaj reklamy wielkoformatowej zawiera najważniejsze informacje, logo firmy, a często też wskaźnik, który ułatwia znalezienie głównego wejścia. Pylony mogą być podświetlane za pomocą ledów.

Totemy mają solidną i wytrzymałą konstrukcję odporną na korozje i warunki pogodowe. Profile wykonywane są ze stali węglowej, natomiast główną powierzchnię informacyjną stanowi dibond, aluminium lub pleksi. Całość jest trwale łączona za pomocą spawania.

Jednym z głównych celów montowania pylonów jest wskazanie miejsca siedziby firmy. Jest to szczególnie ważne dla przedsiębiorstw, które dzielą budynek z innymi firmami i chcą skutecznie się wyróżnić. To także dobry pomysł dla biznesu z siedzibą przy ruchliwych drogach – dzięki dużym gabarytom pylonu dostrzeże go wielu przejezdnych. Umiejscowione na totemie logo lepiej zapada w pamięć. Dodatkowo pylony są elementem składowym profesjonalnego wizerunku firmy.

You must be logged in to post a comment.

TOP