Żyjemy w czasach, gdzie bez względu na branżę, konkurencja firm i przedsiębiorstw jest ogromna. Trzeba więc zrobić wszystko, aby w odpowiedni sposób wyróżnić się na lokalnym rynku. Reklama w gazetach czy też roznoszone ulotki często są niewystarczające. Propozycją godną uwagi są natomiast litery przestrzenne 3D. Pozwalają one nie tylko na wypromowanie swojej działalności wśród przechodniów, ale także na zaprezentowanie siebie od strony profesjonalnej firmy, dla której liczy się swój wizerunek. Oprócz tego szyldy w formie liter przestrzennych umożliwiają zareklamowanie swojej działalności nawet z bardzo dużej odległości, bez względu na porę dnia lub nocy.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Aby litery przestrzenne spełniały swoje zadania powinny odznaczać się kilkoma podstawowymi cechami. Przede wszystkim muszą być wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co sprawi, że będą mogły być eksploatowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Dodatkowo, jeśli zdecydujemy się na wariant podświetlany, warto zwrócić uwagę czy wnętrze liter jest szczelne. Zapobiegnie to przedostawaniu się wilgoci do elementów świecących.

Oprócz tego wskazane jest zwrócenie uwagi na czytelność całego szyldu. Warto w tym miejscu zdecydować się na taką czcionkę oraz kolor, aby żadna z osób nie miała problemów z odczytaniem nazwy firmy nawet ze znacznej odległości. Innym niezwykle istotnym aspektem przy wyborze liter przestrzennych jest sposób i miejsce ich montażu. Aby szyld reklamowy przyniósł oczekiwane rezultaty powinien być dobrze widoczny, najlepiej umieszczony przy ruchliwej ulicy, bezpośrednio nad wejściem do siedziby. Warto, aby posiadał nie tylko nazwę przedsiębiorstwa, ale dodatkowo informował o profilu działalności. Jest to szczególnie istotne w przypadku firm nowych i nierozpoznawalnych jeszcze na lokalnym rynku.

Marketing usług lokalnych

Litery z podświetleniem to w dzisiejszych czasach jedno z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych. Mogą być tworzone zgodnie z indywidualnym zamówieniem, co sprawia, że sprostają oczekiwaniom każdego z klientów