Litery przestrzenne

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się produkcją różnego rodzaju akcesoriów reklamowych. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi litery przestrzenne. Produkty tego typu mogą być montowane na przykład nad wejściem do swojej siedziby w celu odpowiedniego oznakowania oraz wypromowania prowadzonej działalności. Oferowane przez nas litery przestrzenne są tworzone z uwzględnieniem wszystkich uwag otrzymanych od Klienta. Na co dzień korzystamy z nowoczesnych oprogramowań informatycznych, które powodują, że jesteśmy w stanie sprostać nawet niestandardowym oczekiwaniom naszych Klientów.

Litery przestrzenne są dostępne w wersji z podświetleniem, co powoduje, że zamontowane akcesoria są widoczne nawet w pełnym mroku. Ich znakomita jakość wykonania powoduje, że produkty mogą być montowane nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz budynków.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także z dotychczas przeprowadzonymi realizacjami. Zdobyte doświadczenie powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

Litery przestrzenne są bardzo intrygującą i skuteczną formą reklamy, która dodatkowo stanowi świetny element dekoracyjny. Zawsze przyciąga wzrok przechodniów i gwarantuje ich zainteresowanie. Dodatkowym atutem jest duża wytrzymałość tego produktu.

Reklama złożona z liter wolumetrycznych jest tworzona po wcześniejszym wyrysowaniu szkicu i ustaleniu jej szczegółów zgodnie z wytycznymi klienta, po wcześniejszym przeprowadzeniu wywiadu. Warto tak zaplanować projekt, aby odzwierciedlał on charakter firmy, dzięki czemu reklama wraz z profilem Państwa działalności będzie tworzyć spójną całość i da jasny przekaz.

Najczęściej ten rodzaj reklamy wykorzystuje się bezpośrednio na dachu budynku, w którym znajduje się firma. Nie jest to jedyna możliwość – na zamieszczonych wyżej zdjęciach można zobaczyć litery przestrzenne wewnątrz biur, czy nad drzwiami wejściowymi. Ich montaż jest łatwy i szybki – wszystkie elementy reklamy są lekkie. Gotową konstrukcję umieszczamy tak, by miała najlepszą widoczność.

Odmiany wzorów zamontowane na stropie:

Do tworzenia tego typu reklamy wykorzystujemy także neonowe rurki, diody, kasetony reklamowe, metal (stal nierdzewna), tworzywo sztuczne i dibond – specjalistyczną płytę kompozytową. Wybór materiału należy do klienta.

Zezwolenie na instalację

Ważnym elementem montażu na stropie jest uzyskanie zgody na instalację. Proces ten jest uregulowany prawnie i muszą zostać spełnione jego wszystkie warunki. W przeciwnym razie istnieje groźba kary pieniężnej. Możemy udzielić bardziej szczegółowych informacji na ten temat w naszym biurze lub poprzez kontakt telefoniczny i mailowy.

Projektowanie 3D

Przed bezpośrednią produkcją liter przestrzennych tworzymy prototyp, który da wyobrażenie o tym, jak projekt będzie wyglądał w rzeczywistości. Tworzymy również komputerowy model 3D, który pozwoli zobaczyć przyszły wynik na wizualizacji. To bardzo ważne, gdyż na tym etapie można wprowadzać niezliczoną ilość zmian do momentu stuprocentowego zadowolenia klienta i uniknąć nieporozumień w projektowaniu.

Jeśli nie wiesz jaki rodzaj liter zamówić, nasz projektant Ci w tym pomoże. Wystarczy opisać swoją koncepcję, a specjalista kreatywny udzieli niezbędnych wskazówek. Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem.

Kosztorys

Nasi specjaliści pomogą obliczyć cenę ostateczną projektu z uwzględnieniem wszystkich Państwa wymagań i wskazówek. Cena kształtuje się w zależności od różnych aspektów, jest to między innymi: stopień trudności zadania, wymiary znaków, rodzaj wybranego materiału, podświetlenie i jej moc oraz termin wykonania zamówienia. Każdy kosztorys jest więc tworzony indywidualnie.

Wykonujemy wysokiej jakości instalacje złożone z liter przestrzennych o długim okresie gwarancyjnym przy użyciu materiałów odpornych na warunki atmosferyczne.