o firmie Gkg-group

O firmie

Firma GKR-group zajmuje wysokie miejsce wśród producentów reklamy zewnętrznej. Wieloletnie doświadczenie w branży, wysokie kwalifikacje pracowników oraz nowoczesne zaplecze technologiczne sprawia, że żadne zlecenie nie stanowi dla nas trudności.

Dlaczego zajęliśmy się reklamą? Bo to najprostsza i jednocześnie najważniejsza strategia pozyskania nowych klientów, a formy, w jakich można się wyrazić dzięki reklamie są niezwykle kreatywne i interesujące.

Skuteczną formą promocji może być odpowiednia tablica, znaki świetlne, oryginalny podświetlany szyld czy kolorowy napis stworzony z efektownych liter przestrzennych. Wszystko zależy od właściciela firmy, jego preferencji i gustu.

Aby reklama była skuteczna, można umieścić ją na dużych przestrzeniach lub sprawić, by była mobilna. Dlatego umieszcza się ją na billboardach, ulotkach, czy samochodach.

Reklama na samochodzie to jedna z najskuteczniejszych form prezentacji firmy. W prosty sposób można dotrzeć ze swoim produktem lub usługą do wielu klientów nie ponosząc przy tym wysokich kosztów. Wykorzystaj swój samochód jako bezpłatną, mobilną powierzchnię reklamową – profesjonalna agencja reklamy zewnętrznej GKR-group Ci w tym pomoże.