Panele LED

Reklama ledowa w postaci paneli

Reklama ledowa w postaci paneli jest bardzo skuteczną formą autopromocji. Dzięki różnokolorowemu oświetleniu i wielu rodzajom animacji tekstu w łatwy i szybki sposób przyciąga wzrok i zainteresowanie potencjalnych klientów.

Z takiego rodzaju reklamy świetlnej LED może skorzystać każdy, gdyż sprawdzi się równie dobrze u małych, jak i dużych firm. Kluczem do sukcesu jest wybór odpowiedniej wielkości panelu i tekstu oraz animacji dostosowanych do profilu firmy, tak by dzięki reklamie móc dodatkowo zbudować spójny wizerunek przedsiębiorstwa.

Panele mogą być podzielone na kilka obszarów, dzięki czemu jednocześnie może znaleźć się na wyświetlaczu kilka elementów: na przykład logo firmy i dwa napisy. Warto zaznaczyć, że poszczególne detale wcale nie muszą być od siebie zależne. Każdy napis i obraz można określić inną animacją i czasem trwania, przez co reklama jest ciekawsza i bardziej dynamiczna.

Reklama ledowa w postaci paneli jest wykonana z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne dzięki czemu może z powodzeniem być montowana na zewnątrz. Dzięki użyciu oświetlenia LED jest to rozwiązanie ekologiczne i energooszczędne.

Bardzo dużym plusem paneli ledowych jest możliwość modyfikowania treści reklamy w dowolnej chwili, dowolną ilość razy. Kupując panel w naszej taniej agencji reklamowej wybierasz długofalową promocję swojej firmy, zawsze dostosowaną do aktualnych zmian i wydarzeń. Zmieniać można nie tylko treść, ale także grafiki, rodzaj animacji, czas ich trwania a nawet kontrast kolorów.