Potykacze

Zewnętrzna reklama wielkoformatowa

GKR-group oprócz reklamy wielkoformatowej zajmuje się również produkcją klasycznych i kreatywnych potykaczy. Potykacze – chyba nie ma osoby, która nie spotkałaby się choć raz z tym określeniem, jak i samym produktem. Te stojaki są bardzo popularne i często można je spotkać na ulicach dużych i małych miast, zarówno u firm światowej sławy, jak i u małych lokalnych przedsiębiorców.

Potykacze są szybką formą pośredniego kontaktu z klientem. Za pomocą tych standów można poinformować przechodniów o otwarciu nowego biznesu, przeniesienia lokalu, pełnej oferty, danych kontaktowych czy aktualnych akcjach promocyjnych. Są bardzo skuteczne – nie sposób nie zwrócić na nie uwagi.

Potykacze najczęściej wykonywane są z PCV i aluminium, a to idzie w parze z dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne i warunki pogodowe. Stojaki mogą być jedno lub dwustronne, zewnętrzne i wewnętrzne. Nasza ekipa agencji reklamy zewnętrznej oprócz klasycznych prostokątnych czy kwadratowych potykaczy może zaproponować warianty bardziej kreatywne – na specjalne zamówienie wykonamy stojaki reklamowe o najróżniejszych kształtach np. butelki z napojem, co można zobaczyć w naszej galerii.

Możemy wzbogacić potykacz o kieszonkę na ulotki lub inne możliwe do wykonania modyfikacje i dodatki zaproponowane przez Klienta. Potykacze z naszej produkcji charakteryzują się szybkim i łatwym montażem oraz długą żywotnością. Określona indywidualnie cena zawiera projekt, wydruk i konstrukcję stojaka.

Polecamy także nasze reklamy świetlne LED, które dopełnią działania zamówionego potykacza.