Pylony

Pylony charakteryzują się dużymi gabarytami, powszechnie występują w kształcie prostokąta, ale na życzenie Klientów opracowujemy projekty indywidualne.

Ten rodzaj reklamy wielkoformatowej zawiera najważniejsze informacje, logo firmy, a często też wskaźnik, który ułatwia znalezienie głównego wejścia. Pylony mogą być podświetlane za pomocą ledów.

Totemy mają solidną i wytrzymałą konstrukcję odporną na korozje i warunki pogodowe. Profile wykonywane są ze stali węglowej, natomiast główną powierzchnię informacyjną stanowi dibond, aluminium lub pleksi. Całość jest trwale łączona za pomocą spawania.

Jednym z głównych celów montowania pylonów jest wskazanie miejsca siedziby firmy. Jest to szczególnie ważne dla przedsiębiorstw, które dzielą budynek z innymi firmami i chcą skutecznie się wyróżnić. To także dobry pomysł dla biznesu z siedzibą przy ruchliwych drogach – dzięki dużym gabarytom pylonu dostrzeże go wielu przejezdnych. Umiejscowione na totemie logo lepiej zapada w pamięć. Dodatkowo pylony są elementem składowym profesjonalnego wizerunku firmy.