Reklama świetlna LED

Ekologiczna i nowoczesna

Dziś w projektowaniu reklam bardzo ważna jest kreatywność i oryginalność. Nie jest to łatwe – przez szybki rozwój technologiczny i łatwą dostępność do profesjonalnych materiałów i rozwiązań technicznych powstało mnóstwo unikalnych reklam wieloformatowych. Istnieje jednak skuteczny sposób, który zawsze pozwoli skutecznie wyróżnić się spośród tłumu – to reklama świetlna LED.

Światła LED to praktycznie niekończąca się lista zalet:

  • dzięki nowoczesnym modułom można uzyskać prawie każdy kolor oświetlenia
  • światła ledowe są ekologiczne – do ich produkcji nie potrzebna jest rtęć ani inne niebezpieczne związki chemiczne
  • oświetlenie LED to duża wytrzymałość – jest to możliwe dzięki braku elementów ruchomych i szklanych w jego konstrukcji, przez co ledom nie straszny jest upadek z wysokości, wstrząsy i inne uszkodzenia mechaniczne

Jednak największą zaletą reklamy świetlnej LED jest jej energooszczędność. W trakcie działania światła ledowe pobierają niewiele mocy, gasną natychmiast po naciśnięciu wyłącznika, a zapalają się do maksimum mocy w kilka mikrosekund. Oświetlenie LED jest także bardzo uniwersalne, gdyż współpracuje ono z każdą instalacją i oprawą.

Stawiając na reklamę ledową wybieracie niezwykłą trwałość i efektywność, bo czas użytkowania tego oświetlenia jest nawet do 25 razy dłuższy niż zwykłej żarówki. Dzięki skuteczności, energooszczędności i ekologiczności takiej reklamy zapewniacie Państwo swojej firmie nie tylko większą liczbę zadowolonych Klientów, ale również szybki zwrot inwestycji.