Reklamy świetlne

Oświetlane szyldy reklamowe najczęściej występują w formie kasetonów lub liter wolumetrycznych. Stanowią bardzo estetyczne dopełnienie wizerunku firmy w ciągu dnia, natomiast w nocy dodatkowo przyciąga wzrok dodatkowym podświetleniem.

W przypadku tego rodzaju reklamy można wybrać, która część ma zostać oświetlona – może być to całość lub tylko poszczególne elementy projektu. Reklama świetlna to idealny wybór dla tych, którzy nie chcą płacić majątku za energię. Jest to możliwe dzięki odgórnemu określeniu działania światła w konkretnych, wybranych przez Klienta godzinach.

Dobrze zaprojektowany szyld reklamowy z funkcją oświetlenia nocnego pozwala wyróżnić się w przestrzeni miasta i wzbudzić zainteresowanie przechodniów dzięki przyjemnej kolorystyce i unikalnym grafikom.

Jednak reklama świetlna to nie tylko szyldy. Agencja reklamy zewnętrznej GKR-group w swojej ofercie posiada także piękne neony i dynamiczne panele ledowe.
Zapraszamy do poznania szczegółów całej oferty i wybrania najodpowiedniejszego wariantu. W razie wątpliwości lub pytań służymy fachową radą. Zachęcamy do kontaktu – udzielimy szczegółowych odpowiedzi i pomożemy w trudnych kwestiach.

Możecie polegać na naszej wiedzy i doświadczeniu.