Reklamy świetlne

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju reklam świetlnych. Tego typu akcesoria znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim na budynkach firm oraz punktów usługowych, aby jak najlepiej wypromować prowadzoną działalność wśród przechodniów. Wytwarzane przez nas reklamy są tworzone na indywidualne zamówienie każdego z Klientów, co powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać nawet niestandardowym realizacjom. Podczas pracy korzystamy z nowoczesnych systemów informatycznych, które sprawiają, że reklamy są projektowane z dbałością o nawet najmniejszy szczegół.

Produkowane przez nas reklamy świetlne są tworzone z bardzo wytrzymałych materiałów, dzięki czemu mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Na przestrzeni ostatnich lat przeprowadziliśmy już szereg realizacji, między innymi dla branży gastronomicznej, hotelowej, handlowej czy usługowej. Zdobyte w ten sposób doświadczenie pozwala nam na sprostanie oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

Nie czekaj i zaufaj prawdziwym profesjonalistom w branży reklamowej!

Oświetlane szyldy reklamowe najczęściej występują w formie kasetonów lub liter wolumetrycznych. Stanowią bardzo estetyczne dopełnienie wizerunku firmy w ciągu dnia, natomiast w nocy dodatkowo przyciąga wzrok dodatkowym podświetleniem.

W przypadku tego rodzaju reklamy można wybrać, która część ma zostać oświetlona – może być to całość lub tylko poszczególne elementy projektu. Reklama świetlna to idealny wybór dla tych, którzy nie chcą płacić majątku za energię. Jest to możliwe dzięki odgórnemu określeniu działania światła w konkretnych, wybranych przez Klienta godzinach.

Dobrze zaprojektowany szyld reklamowy z funkcją oświetlenia nocnego pozwala wyróżnić się w przestrzeni miasta i wzbudzić zainteresowanie przechodniów dzięki przyjemnej kolorystyce i unikalnym grafikom.

Jednak reklama świetlna to nie tylko szyldy. Agencja reklamy zewnętrznej GKR-group w swojej ofercie posiada także piękne neony i dynamiczne panele ledowe.
Zapraszamy do poznania szczegółów całej oferty i wybrania najodpowiedniejszego wariantu. W razie wątpliwości lub pytań służymy fachową radą. Zachęcamy do kontaktu – udzielimy szczegółowych odpowiedzi i pomożemy w trudnych kwestiach.

Możecie polegać na naszej wiedzy i doświadczeniu.