Szyldy reklamowe

Piękny podświetlany szyld reklamowy to połowa udanej kampanii marketingowej. Jaki powinien być profesjonalnie wykonany szyld?

Przede wszystkim funkcjonalny i czytelny, by bez problemu przekazywał najważniejszą informację dla klienta. Powinien być także atrakcyjny wizualnie. Dzięki temu istnieje aż 90% szans na to, że ludzie zainteresują się tym, co masz do zaoferowania.

Ale ten efekt „marketingowej dźwigni” będzie przynosić owoce tylko w przypadku, gdy szyld będzie wykonany należycie. I tu na pomoc przychodzi nasz kreatywny zespół specjalistów! Zamówić u nas szyld to znaczy wybrać jakość i profesjonalizm.

Zajmujemy się produkcją tradycyjnych i podświetlanych szyldów reklamowych w naszej pracowni we Wrocławiu. Dużą popularnością cieszą się reklamy świetlne LED ze względu na swą energooszczędność.

W GKR-group skupiamy się przede wszystkim na indywidualnych rozwiązaniach, stworzonych po wcześniejszym wywiadzie z klientem. Dzięki temu odciążamy Was ze wszystkich spraw organizacyjnych jak planowanie, projektowanie, wybór lokalizacji, aż do rejestracji prawnej reklamy. A co najważniejsze – oferujemy przystępne ceny przy zachowaniu wysokiego poziomu jakości wykonywanych przez nas prac.

Zajmujemy się produkcją szyldów do sklepów, kawiarni i restauracji, salonów kosmetycznych, zakładów przemysłowych czy biur.

Chcesz zamówić szyld we Wrocławiu, ale nie wiesz od czego zacząć? Podpowiemy Ci:

Nasza współpraca opiera się na następujących etapach:

  1. spotkanie z projektantem i wywiad z klientem co do preferencji reklamy
  2. opracowanie layoutu i uzgodnienie go z klientem
  3. sporządzanie kosztorysu
  4. produkcja reklamy
  5. montaż reklamy
  6. Rejestracja prawna

Teraz porozmawiajmy o poszczególnych etapach. Nie od dziś wiadomo, że liczy się pierwsze wrażenie. Pomysł na wygląd reklamy odgrywa więc kluczową rolę w procesie tworzenia. Powinien być niepowtarzalny, zaskakujący i odzwierciedlający profil firmy.

Nasi utalentowani specjaliści pomogą Ci zamienić Twoje wizje w twórcze pomysły, realizując wszelkie założenia marketingowe. Jeśli chcesz, możesz również oddać wodze fantazji i kreatywności naszemu projektantowi, a dopiero później zdecydować czy jego wizja spełniła Twoje oczekiwania. Projektant trzyma się założeń identyfikacji wizualnej firmy, jej stylu i kolorystyki. Wybór materiałów produkcyjnych ostatecznie należy do Ciebie, ale z doświadczenia wiemy, że najpopularniejsze i najbardziej efektowne są drewniane tablice, kute szyldy i tablice akrylowe oraz kompozytowe.

Szyldy reklamowe można podzielić na dwa rodzaje: informacyjne i kreatywne. Pierwsze, zazwyczaj wyglądają dość klasycznie, są minimalistyczne i niosą w sobie bardzo konkretne i niezbędne dla klientów informacje. Te drugie mają zaskakiwać, na przykład grafiką, interesującą czy zabawną grą słów, niekoniecznie mówiąc wprost o ofercie firmy.

Należy pamiętać o odpowiednim doborze podświetlenia. Najczęściej wybierane oświetlenie składa się z neonów i świetlówek – nasi konsultanci pomogą Ci zdecydować, które przyniosą najlepsze korzyści. Zamawiając szyld nie zapomnij także o wskaźniku, czyli tzw. strzałce. To ważne dla uczelni, biur czy sklepów znajdujących się z dala od drogi, w zakamarkach lub na peryferiach miasta.

Cena obliczana jest w każdym przypadku indywidualnie. Ostateczna kwota zależy od rodzaju wybranego materiału, rozmiarów szyldu i poziomu trudności wykonania. W niektórych przypadkach, do listy etapów tworzenia szyldów dochodzi uzyskanie pozwolenia od władz administracyjnych na jego zamontowanie. Jest to konieczne w przypadku, gdy szyld ma się znaleźć na powierzchni budynków własności państwowej.

Śmiało możemy zagwarantować, że nasze tablice pomogą Ci zdobyć wielu zadowolonych klientów. Pamiętaj – złożenie zamówienia to dopiero połowa zadania.
Reszta należy do Ciebie!