Szyldy reklamowe

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na produkcję profesjonalnych szyldów reklamowych. Tego typu akcesoria to znakomity sposób na wypromowanie swojej działalności zarówno w bardzo dużych aglomeracjach, jak i niewielkich miejscowościach.

Oferowane przez nas szyldy reklamowe są tworzone z uwzględnieniem wszystkich uwag otrzymanych od Klienta. Na co dzień korzystamy z profesjonalnych i nowoczesnych programów informatycznych, co daje nam pewność przeprowadzenia nawet niestandardowych realizacji. Oferujemy szyldy reklamowe płaskie, 3D oraz podświetlane. Każda z osób znajdzie więc najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb. Akcesoria odznaczają się łatwym montażem, co sprawia, że mogą zostać zainstalowane na bardzo wielu powierzchniach.

Szyldy reklamowe – postaw na sprawdzone rozwiązania

Tego typu akcesoria reklamowe znajdują swoje zastosowanie w bardzo wielu branżach, między innymi odzieżowej, gastronomicznej, elektronicznej, usługowej, a także medycznej. Szyldy reklamowe potrafią nie tylko we właściwy sposób oznakować wejście do konkretnego lokalu, ale także odpowiednio zaprezentować firmę w mieście. Jest to szczególnie istotne w czasie przeprowadzanego rebrandingu. Zmiana logo lub postawienie na całkowicie nową identyfikację wizualną marki to doskonały moment na opracowanie specjalnego szyldu reklamowego promującego firmę.

Sprawdź, co oferujemy

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Przeprowadzone w ostatnim czasie liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem szybkości, jak i precyzji działania.

Oferowane przez nas szyldy reklamowe są tworzone z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co sprawia, że mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Akcesoria te są odporne na działanie czynników pogodowych, przez co mogą być montowane nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz budynków.

Piękny podświetlany szyld reklamowy to połowa udanej kampanii marketingowej. Jaki powinien być profesjonalnie wykonany szyld?

Przede wszystkim funkcjonalny i czytelny, by bez problemu przekazywał najważniejszą informację dla klienta. Powinien być także atrakcyjny wizualnie. Dzięki temu istnieje aż 90% szans na to, że ludzie zainteresują się tym, co masz do zaoferowania.

Ale ten efekt „marketingowej dźwigni” będzie przynosić owoce tylko w przypadku, gdy szyld będzie wykonany należycie. I tu na pomoc przychodzi nasz kreatywny zespół specjalistów! Zamówić u nas szyld to znaczy wybrać jakość i profesjonalizm.

Zajmujemy się produkcją tradycyjnych i podświetlanych szyldów reklamowych w naszej pracowni we Wrocławiu. Dużą popularnością cieszą się reklamy świetlne LED ze względu na swą energooszczędność.

W GKR-group skupiamy się przede wszystkim na indywidualnych rozwiązaniach, stworzonych po wcześniejszym wywiadzie z klientem. Dzięki temu odciążamy Was ze wszystkich spraw organizacyjnych jak planowanie, projektowanie, wybór lokalizacji, aż do rejestracji prawnej reklamy. A co najważniejsze – oferujemy przystępne ceny przy zachowaniu wysokiego poziomu jakości wykonywanych przez nas prac.

Zajmujemy się produkcją szyldów do sklepów, kawiarni i restauracji, salonów kosmetycznych, zakładów przemysłowych czy biur.

Chcesz zamówić szyld we Wrocławiu, ale nie wiesz od czego zacząć? Podpowiemy Ci:

Nasza współpraca opiera się na następujących etapach:

  1. spotkanie z projektantem i wywiad z klientem co do preferencji reklamy
  2. opracowanie layoutu i uzgodnienie go z klientem
  3. sporządzanie kosztorysu
  4. produkcja reklamy
  5. montaż reklamy
  6. Rejestracja prawna

Teraz porozmawiajmy o poszczególnych etapach. Nie od dziś wiadomo, że liczy się pierwsze wrażenie. Pomysł na wygląd reklamy odgrywa więc kluczową rolę w procesie tworzenia. Powinien być niepowtarzalny, zaskakujący i odzwierciedlający profil firmy.

Nasi utalentowani specjaliści pomogą Ci zamienić Twoje wizje w twórcze pomysły, realizując wszelkie założenia marketingowe. Jeśli chcesz, możesz również oddać wodze fantazji i kreatywności naszemu projektantowi, a dopiero później zdecydować czy jego wizja spełniła Twoje oczekiwania. Projektant trzyma się założeń identyfikacji wizualnej firmy, jej stylu i kolorystyki. Wybór materiałów produkcyjnych ostatecznie należy do Ciebie, ale z doświadczenia wiemy, że najpopularniejsze i najbardziej efektowne są drewniane tablice, kute szyldy i tablice akrylowe oraz kompozytowe.

Szyldy reklamowe można podzielić na dwa rodzaje: informacyjne i kreatywne. Pierwsze, zazwyczaj wyglądają dość klasycznie, są minimalistyczne i niosą w sobie bardzo konkretne i niezbędne dla klientów informacje. Te drugie mają zaskakiwać, na przykład grafiką, interesującą czy zabawną grą słów, niekoniecznie mówiąc wprost o ofercie firmy.

Należy pamiętać o odpowiednim doborze podświetlenia. Najczęściej wybierane oświetlenie składa się z neonów i świetlówek – nasi konsultanci pomogą Ci zdecydować, które przyniosą najlepsze korzyści. Zamawiając szyld nie zapomnij także o wskaźniku, czyli tzw. strzałce. To ważne dla uczelni, biur czy sklepów znajdujących się z dala od drogi, w zakamarkach lub na peryferiach miasta.

Cena obliczana jest w każdym przypadku indywidualnie. Ostateczna kwota zależy od rodzaju wybranego materiału, rozmiarów szyldu i poziomu trudności wykonania. W niektórych przypadkach, do listy etapów tworzenia szyldów dochodzi uzyskanie pozwolenia od władz administracyjnych na jego zamontowanie. Jest to konieczne w przypadku, gdy szyld ma się znaleźć na powierzchni budynków własności państwowej.

Śmiało możemy zagwarantować, że nasze tablice pomogą Ci zdobyć wielu zadowolonych klientów. Pamiętaj – złożenie zamówienia to dopiero połowa zadania.
Reszta należy do Ciebie!