Tablice biurowe

Agencja reklamy zewnętrznej GKR-group proponuje eleganckie i efektowne tablice biurowe. Najlepsze zastosowanie znajdują np. w restauracjach jako rezerwacje stolików, w hotelach, na lotniskach jako istotne informacje i poradniki dla podróżnych, czy na konferencjach gdzie pełnią funkcję identyfikacji stanowisk. To również profesjonalny akcent w biurach – tablica z imieniem, nazwiskiem i pełnioną przez daną osobę funkcją dopełnia wizerunku firmy.

Tablice mogą zamienić się w swego rodzaju reklamę ledową – każdą z nich można wzbogacić o odpowiednie podświetlenie po wcześniejszych konsultacjach.

Rodzaje tablic biurowych:

  • Prospekty reklamowe (jak na przykład gry planszowe czy płyty z nałożonym logo)
  • Tablice informujące
  • Wskaźniki zewnętrzne i wewnętrzne

Materiał

Materiał tablic powinien być dobrany ze względu na miejsce ich występowania i charakter, w jakim zostanie zaprojektowana.

  • Akryl (lub pleksi) – tablice są przezroczyste lub kolorowe.
  • Metal – zaprojektowany obraz drukowany jest na specjalnym rodzaju metalu z termosublimacyjną powierzchnią. Termosublimacja wykorzystuje ciepło – podgrzewa każdy barwnik osobno i osadza go w odpowiednim miejscu. Pozwala to na uzyskanie wysokiej jakości efektów, o pięknej głębi kolorów i dużej wytrzymałości produktu na ścieranie. Po takiej obróbce przedmiot nabiera także elastyczności.
  • Tworzywo sztuczne – projekt grawerowany jest za pomocą lasera.
  • Materiały kompozytowe – projekt nakładany jest za pomocą frezowania powierzchni lub aplikacji na wycinanej folii samoprzylepnej. Istnieje także wariant druku utrwalanego za pomocą światła UV.
  • PCV – plastik wstępnie frezowany, wyklejany folią.
  • Sklejka lub drzewo naturalne – projekt grawerowany jest mechanicznie lub za pomocą lasera. Istnieje możliwość zamontowania dodatkowego ledowego podświetlenia logo, prowadzonego z sieci oraz od autonomicznych źródeł zasilania, które znajdują się w podłożu.

Agencję reklamy zewnętrznej GKR-group tworzy zespół złożony z najlepszych specjalistów, którzy lubią i cenią swój zawód. Gwarancją wysokiej jakości naszych produktów jest również wysokiej klasy sprzęt, którym dysponujemy.

Gwarantujemy realizację zleceń w terminie i miłe zaskoczenie naszymi cenami. Jesteśmy pewni, że współpraca z nami przyniesie Tobie i Twojej firmie same korzyści.