Druk wielkoformatowy

+48 531 083 838

+48 884 883 249


e2

 • vr 1


  vr 3


 • vr


  vr 2


Reklama wielkoformatowa

Druk wielkoformatowy

Reklama wielkoformatowa w postaci druku o tej samej nazwie, jest powszechnie stosowana w produkcji szyldów, billboardów, wystaw sklepowych, a także dekoracji wnętrz. Zakres możliwości druku wielkoformatowego jest bardzo szeroki. Dzieli się go na dwa rodzaje – do użytku zewnętrznego i wewnętrznego.

Klienci, którzy zdecydowali się na druk wielkoformatowy wewnętrzny, doceniły go jako unikalna dekoracja nadająca pomieszczeniu wyjątkowego klimatu i stylu. Do wykonania druku tą metodą wybrany obraz powinien być stosunkowo niewielki, ale bardzo dobrej jakości. Rozdzielczość druku jest wysoka – od 720 do 2880 dpi.
Do produkcji druku wielkoformatowego wykorzystywany jest materiał ekologiczny, który nie wydziela specyficznych, drażniących zapachów. Dzięki temu bez przeszkód może być umieszczany w każdym rodzaju pomieszczeń, bez względu na to, czy będą przebywać nich dzieci czy alergicy.

Druk wielkoformatowy jest używany do:

 • projektowania stoisk targowych
 • materiałów POS (różnych form reklamowych, plakatów, a nawet grafik na podłodze)
 • zdjęć i kopii obrazów, przeznaczonych do aplikacji na ścianach
 • dekoracji na sufitach i jako tapety dla reklamy zewnętrznej

  Druk wielkoformatowy jest przeznaczony do obrazów oglądanych z dużej odległości.
  Wymiary takich obrazów osiągają do 10 metrów długości. Drobne szczegóły nie mają znaczenia, więc rozdzielczość druku wynosi 150 – 360 punktów na cal.

  Druk wielkoformatowy cieszy się dużym zainteresowaniem i nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie jego wykonawstwa, w rozsądnej cenie i doskonałej jakości. Druk wielkoformatowy można zamówić telefonicznie, lub odwiedzając siedzibę naszej agencji reklamy zewnętrznej GKR-group we Wrocławiu.

TOP