Tablice adresowe

Oferta agencji reklamy zewnętrznej GKR-group

W ofercie naszej agencji reklamy zewnętrznej nie mogło zabraknąć tablic adresowych, które są bardzo ważnym elementem oznakowania każdego budynku. Wymogi prawne związane z wyglądem, eksploatacją i umiejscowieniem tablic adresowych określone są w Ustawie Prawa geodezyjnego i kartograficznego z dnia 17 maja 1989 roku. Wszystkie tablice wykonujemy zgodnie z aktualnymi przepisami.

Tablice adresowe mają być przede wszystkim estetyczne, czytelne, dobrze widoczne i zgodne z wymogami systemu oznaczania obowiązującego w danym mieście czy okręgu.

Tablice dostępne w naszej taniej agencji reklamowej we Wrocławiu mogą być wykonane z pleksi, dibondu, aluminium lub elementów frezowanych przy pomocy obróbki CNC. Oferujemy tablice matowe, odblaskowe, płaskie lub wypukłe. Wykonujemy projekty standardowe oraz na specjalne zamówienie.

Nasze produkty są odporne na korozje i niesprzyjające warunki pogodowe, dzięki czemu prezentują się świetnie przez lata. Dzięki zabezpieczonej powłoce do ich pielęgnacji można używać wszystkich środków czystości, bez obaw o uszkodzenia.

Wszystkie tablice w naszej agencji wyceniane są indywidualnie. Cena ostateczna zależy od wybranej wielkości tablicy, trudności w wykonaniu projektu oraz użytych materiałów.

Świetnym dopełnieniem oznakowania budynku są litery blokowe lub przestrzenne z dodatkowym oświetleniem. Zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą.