Frezowanie CNC

Agencja reklamy zewnętrznej GKR-Group zajmuje się kompleksowym tworzeniem szyldów, tablic, paneli czy pylonów. Jedną z naszych usług jest wycinanie sklejki na frezarce CNC. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nowoczesnym maszynom jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Jeśli jesteś zainteresowany frezowaniem i wycinaniem różnego rodzaju tworzyw, gorąco zapraszamy do współpracy z naszą agencją, która mieści się we Wrocławiu.

Zalety technologii Computer Numerical Control

Usługa frezowania CNC umożliwia nam przeniesienie Twoich projektów na drewno, sklejkę i metal. Projekt graficzny zostaje wgrany do systemu, który następnie steruje wydajną frezarką. Urządzenie to precyzyjnie wycina i frezuje materiał, dzięki czemu możliwe jest zrealizowanie nawet skomplikowanych, pełnych detali projektów. Efektu takiego niemal nie da się uzyskać przy pracy ręcznej. Dodatkową zaletą tej usługi jest bardzo wysoka powtarzalność gotowych produktów. Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie nawet na kilka tysięcy identycznych elementów.

Dzięki nowoczesnym maszynom frezowanie i wycinanie frezarką CNC są w pełni zautomatyzowane i zapewniają niezrównaną precyzję wykonania. Komputerowe sterowanie urządzeń numerycznych pozwala na osiągnięcie oczekiwanego efektu szybko i bez ryzyka utraty jakości. Dodatkowa kontrola, którą nad całym procesem sprawuje nasz wykwalifikowany zespół, daje gwarancje otrzymania precyzyjnych, dopracowanych wyrobów ze sklejki czy drewna.

Zastosowanie wyrobów wycinanych ze sklejki za pomocą maszyn CNC

W toku naszej wieloletniej działalności stworzyliśmy już niezliczoną ilość reklam wielkoformatowych i innych elementów. Usługa wycinania i frezowania frezarką CNC na sklejce i innych materiałach daje niemal nieograniczone możliwości. Kombinacja precyzji narzędzi, naszego doświadczenia i Twojej kreatywności zaowocuje wyróżniającymi się, niepowtarzalnymi projektami. Razem stworzymy atrakcyjne reklamy wewnętrzne, a także efektowne dekoracje do biura, sklepu czy stoiska.

Obróbka CNC czyli profesjonalne frezowanie, to nieograniczone możliwości kształtowania materiałów.

Dziś wymagania rynku są coraz wyższe, a efektem tego są coraz śmielsze projekty reklam wielkoformatowych jak i tradycyjnych, które stawiają nowe wyzwania technologiczne. Jednak za sprawą obróbki CNC, która od pewnego czasu przeżywa drugą młodość wszystko jest możliwe.
Za pomocą specjalnego oprogramowania określa się wzór i kształt produktu. Frezowanie może z powodzeniem odbywać się na różnych trudnych materiałach, takich jak drewno czy metal, co skutkuje możliwością wykonania absolutnie wszelkich kształtów i dowolnych projektów.

Istota zabiegu polega na tym, że frezarka wycina określony wcześniej kształt produktu. Potem można go pokryć farbą, lakierem lub zostawić w stanie surowym. Program sam określa trajektorię dyszy, dlatego wykluczone są jakiekolwiek błędy.

Popyt na wyroby obróbką CNC jest bardzo duży, a ich wybór jest bardzo szeroki. Produkty takie mogą się stać się elementem gustownej dekoracji wnętrza sklepu, restauracji, centrum handlowego czy mieszkania. Są bardzo uniwersalne i dość minimalistyczne, ale jednocześnie bardzo efektowne.

Ograniczeniem jest wyłącznie nasza wyobraźnia. Nie ma żadnych szablonów. Wystarczy poglądowy szkic na papierze, komputer zadaje trajektorię i produkt gotowy. Ręczna praca przy wytworzeniu produktów dość dużo kosztuje. Ale jej owocem są nieporównywalnie piękne rzeczy. Dekoracja zdjęć, kalendarz lub ramka na zdjęcia staje się prawdziwym dziełem sztuki w Twoim domu.
Cenę na cięcie możesz policzyć sam z pomocą naszej tabeli lub przyszli plik, a my w najkrótszym czasie damy ci odpowiedź.

Ceny na cięcie: