Frezowanie CNC

Obróbka CNC czyli profesjonalne frezowanie, to nieograniczone możliwości kształtowania materiałów.

Dziś wymagania rynku są coraz wyższe, a efektem tego są coraz śmielsze projekty reklam wielkoformatowych jak i tradycyjnych, które stawiają nowe wyzwania technologiczne. Jednak za sprawą obróbki CNC, która od pewnego czasu przeżywa drugą młodość wszystko jest możliwe.
Za pomocą specjalnego oprogramowania określa się wzór i kształt produktu. Frezowanie może z powodzeniem odbywać się na różnych trudnych materiałach, takich jak drewno czy metal, co skutkuje możliwością wykonania absolutnie wszelkich kształtów i dowolnych projektów.

Istota zabiegu polega na tym, że frezarka wycina określony wcześniej kształt produktu. Potem można go pokryć farbą, lakierem lub zostawić w stanie surowym. Program sam określa trajektorię dyszy, dlatego wykluczone są jakiekolwiek błędy.

Popyt na wyroby obróbką CNC jest bardzo duży, a ich wybór jest bardzo szeroki. Produkty takie mogą się stać się elementem gustownej dekoracji wnętrza sklepu, restauracji, centrum handlowego czy mieszkania. Są bardzo uniwersalne i dość minimalistyczne, ale jednocześnie bardzo efektowne.

Ograniczeniem jest wyłącznie nasza wyobraźnia. Nie ma żadnych szablonów. Wystarczy poglądowy szkic na papierze, komputer zadaje trajektorię i produkt gotowy. Ręczna praca przy wytworzeniu produktów dość dużo kosztuje. Ale jej owocem są nieporównywalnie piękne rzeczy. Dekoracja zdjęć, kalendarz lub ramka na zdjęcia staje się prawdziwym dziełem sztuki w Twoim domu.
Cenę na cięcie możesz policzyć sam z pomocą naszej tabeli lub przyszli plik, a my w najkrótszym czasie damy ci odpowiedź.

Ceny na cięcie: