Oklejanie samochodów

Oklejanie witryn i samochodów to kolejna płaszczyzna naszej działalności. Kolorowe witryny zawierające reklamy są raczej wszystkim znane, dlatego skoncentrujemy się na oklejaniu samochodów.

Reklama na samochodach jest jedną z odmian zewnętrznej reklamy wielkoformatowej. Jest bardzo efektowna zarówno dla innych kierowców, jak i pieszych. Odpowiednio dobrana może pozytywnie wpłynąć na jej odbiór przez potencjalnego klienta.

Cechą mobilnych nośników jest ich wszechobecność na terenie całego miasta. Reklama na własnym pojeździe jest bardzo wygodna. Można samemu określać trasę przejazdów poprzez codzienną aktywność mobilną – nie jesteśmy przywiązani do osób trzecich terminami umów, czy po prostu miejsc ekspozycji reklamy. Reklama umieszczona na autobusach czy taksówkach dodatkowo zwiększa efektywność jej działania.
Zalety reklamy na aucie:

  • Mobilność
  • Dotarcie do dużej liczby odbiorców
  • Wysoka skuteczność
  • Uniezależnienie od infrastruktury zewnętrznej
  • Długotrwałe oddziaływanie
  • Niska cena

Korzystamy ze specjalistycznych folii wysokiej jakości. Możecie więc być spokojni o karoserię Waszych aut – nic jej nie grozi! Po zdjęciu folii lakier nie będzie w żaden sposób uszkodzony, wręcz przeciwnie, folia ochroni go przed zarysowaniami czy matowieniem.

Zlecając to zadanie naszej agencji reklamy zewnętrznej możecie wybrać, czy reklamą zostanie pokryte całe auto, czy tylko jego konkretna część wskazana przez Was. Jeśli nie będziecie pewni co sprawdzi się lepiej, oczywiście służymy pomocą.

Folie których używamy są odporne na odbarwienia, blaknięcie, zmywanie i czynniki atmosferyczne. Koszta tej usługi wyliczamy indywidualnie, biorąc pod uwagę trudność wykonania projektu, wielkość obszaru do oklejenia i rodzaj folii.

Zapraszamy także do kontaktu w sprawie profesjonalnego oklejania witryn.